ATERIMA MED nominowana do tytułu „bohaterHR”!

aktualności

Miło nam przekazać wiadomość, że ATERIMA MED z Grupy ATERIMA znalazła się ścisłym w gronie finałowych kandydatów do nagrody „bohaterHR”. Nominację w kategorii „Największy sukces HR” otrzymaliśmy za działania w ramach projektu „Zaopiekowani w ATERIMA MED”.

BohaterowieHR to konkurs, w którym nagradzane są między innymi najlepsze praktyki z dziedziny rekrutacji. Plebiscyt jest częścią konferencji Warszawskie Dni Rekrutacji. W tegorocznej edycji, w gronie wyróżnionych nominacją firm znalazła się ATERIMA MED, a konkretnie program „Zaopiekowani w ATERIMA MED”. 

Zaopiekowani wyrażają filozofię z jaką w ATERIMA MED podchodzimy do Pracowników. Zależy nam, by osoby wyjeżdżające z nami do pracy w Niemczech, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że zawsze mogą na nas polegać – nawet w razie nieprzewidzianych sytuacji i ewentualnych problemów. Codziennie robimy co w naszej mocy, by przekazywać Pracownikom rzetelne informacje i by stać po Waszej stronie. Na straży takich wartości stoi właśnie ten program.

Nazwę dla projektu podpowiedzieli nam sami Opiekunowie, mówiąc, że w ATERIMA MED czują się zaopiekowani. Zapraszamy do obejrzenia filmów z naszymi zaopiekowanymi Pracownikami na stronie: www.zaopiekowani.pl