ATERIMA MED wyróżniona za całokształt działań employer brandingowych!

aktualności

Z dumą przekazujemy wiadomość o nagrodzie specjalnej dla jednej z naszych marek. ATERIMA MED z Grupy ATERIMA otrzymała wczoraj statuetkę EB Kreator. Zostaliśmy docenieni otrzymując Nagrodę Jury za całość działań w kreowaniu marki pracodawcy.

Głównym projektem z obszaru employer brandingu, który ATERIMA MED prowadziła w minionym roku był program „Jeszcze bardziej zaopiekowani!”. Jego realizacja rozpoczęła się od przeprowadzonego latem badania satysfakcji pracujących z nami Opiekunów osób starszych, w którym poza ogólną oceną firmy poprosiliśmy również o zgłaszanie własnych pomysłów, propozycji i uwag. 

Przekazane odpowiedzi wskazały nam, co możemy zrobić, aby Opiekunowie czuli się pracując z nami jeszcze bardziej zaopiekowani. Bazując na pomysłach zgłoszonych przez samych pracowników udało nam się wprowadzić wiele nowości, o których poinformowaliśmy m.in. w specjalnie przygotowanym wideo.

Wyróżnienie w konkursie EB Kreator cieszy nas tym bardziej, że w decyzji jurorów pod uwagę wzięty został nie tylko projekt „Jeszcze bardziej zaopiekowani”, ale cały szereg działań employer brandingowych ATERIMA MED – mówi Celina Adamek z Działu PR i CSR Grupy ATERIMA. – Nagrodę otrzymaliśmy poza wszystkimi kategoriami na koniec gali, więc nasze zaskoczenie i satysfakcja były ogromne. 

EB Kreator to konkurs, który promuje osiągnięcia i dobre praktyki w kreowaniu marki pracodawcy, czyli w dziedzinie employer brandingu. To największy i najważniejszy konkurs z zakresu EB w Polsce. W tym roku nagrody zostały przyznane po raz trzeci, w tym pierwszy raz rozdano aż osiem tytułów, o których zadecydowało sześcioosobowe jury. 

Organizatorem wydarzenia jest Goldenline. Więcej informacji o konkursie przeczytać można na: www.ebkreator.pl.