WE WISH YOU GOOD WORK - GRUPA ATERIMA

ATERIMA z tytułem „Best Large Recruitment Company in Poland”

Agencja Zatrudnienia ATERIMA znalazła się w gronie laureatów konkursu „Nagrody Rekrutera” 2014. Statuetki dla najlepszych przedsiębiorstw w ramach tego plebiscytu wręczone zostały po raz szósty.

Wyróżnienie oraz tytuł „Best Large Recruitment Company in Poland” przyznany został naszej firmie w kategorii „rozwój biznesu”. W uzasadnieniu zwycięstwa ATERIMA czytamy o ogromnym wzroście, jaki zanotowała w ubiegłym roku, w zakresie przychodów oraz zatrudnienia pracowników.  

Jesteśmy wdzięczni za to wyróżnienie, a zdobycie go w kategorii „rozwój biznesu” jest dla nas szczególnie cenne – mówi Wojciech Rzepka, Członek Zarządu ATERIMA. – Naszą misją jest umiejętne wykorzystywanie wiedzy i doświadczenia w oferowaniu rzetelnych i uczciwych usług. Nagroda w tej właśnie kategorii jest najlepszym dowodem na to, że nasze podejście owocuje.  

Konkurs „Nagrody Rekrutera” to wydarzenie honorujące firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu szeroko rozumianych usług HR w Polsce. Jego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw, które w ciągu ostatniego roku znacząco przyczyniły się do rozwoju i popularyzacji branży usług rekrutacyjnych w naszym kraju. Ogłoszenie wyników plebiscytu odbywa się tradycyjnie podczas „Wieczoru Rekrutera”, który skupia specjalistów z obszaru HR i rekrutacji.  

Organizatorem konkursu oraz gali wręczenia statuetek jest „Magazyn Rekruter”. Jego specjalne wydanie, które w całości poświęcone jest plebiscytowi oraz jego laureatom zobaczyć można tutaj

Anna Zdrojewska-Madura Starszy Specjalista ds. PR i CSR

< wstecz