WE WISH YOU GOOD WORK - GRUPA ATERIMA

DOBIEGLIŚMY! Grupa ATERIMA na Kraków Business Run 2016!

4 września już po raz piąty odbył się charytatywny bieg sztafetowy, czyli Kraków Business Run. W tym roku Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty wsparło aż 1000 krakowskich drużyn, które pobiegły dla Agnieszki i Rafała – tegorocznych podopiecznych fundacji.

Grupa ATERIMA z radością stanęła na starcie biegu z reprezentacją aż dwóch teamów – o bardzo łebskich nazwach – „Stajemy na głowie by dobiec” i „Więcej w głowie niż w nogach”. Każdy zespół liczył 5 osób i składał się z pracowników różnych działów naszej firmy. W ramach sztafety każdy zawodnik miał do pokonania 3,8-kilometrową trasę biegnącą wokół Rynku. Bieg organizowany był równolegle w aż sześciu miastach Polski: Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i w Gdańsku.

Nasze drużyny dobiegły do mety ze świetnym czasem 01:45:18 oraz 01:54:57. Jednak nie wynik jest najważniejszy! Bardzo się cieszymy, że kolejny raz mogliśmy być częścią tak wspaniałej inicjatywy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu, którzy pobiegli, by inni mogli stanąć na nogi! Widzimy się na starcie za rok, a tymczasem zaczynamy ostre treningi już OD JUTRA! ;)

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: www.krakowbusinessrun.pl

Anna Zdrojewska-Madura Starszy Specjalista ds. PR i CSR

< wstecz