Dr Anna Dolot na Konferencji MIXER HR

aktualności

21 i 22 września w Gliwicach odbyła się konferencja MIXER HR, organizowana przez Grupę HR Masters i HR Polska. Jednym z prelegentów była dr Anna Dolot, Ekspert HR w ATERIMA HR.

Głównym celem konferencji MIXER HR jest prezentacja najlepszych praktyk zarządzania i perspektyw rozwoju HR w Polsce oraz przekazanie wiedzy popartej doświadczeniem. W dwudniowym programie konferencji zebrano wystąpienia specjalistów i praktyków branży HR, których wyróżnia pasja do tego, co robią. 

Jednym z prelegentów był nasz Ekspert HR, dr Anna Dolot, która pierwszego dnia przedstawiła case study pt. „Pracodawco, czy jesteś gotowy na nowe pokolenie pracowników?”. Prezentacja naszego Eksperta była pokazem przedpremierowym oficjalnego raportu z badań na temat pokolenia Z, które już niedługo w całości zostaną opublikowane na stronie ATERIMA HR. 

Ciekawym elementem konferencji było obrazowanie części wystąpień specjalnym rodzajem rysunkowych notatek biznesowych. Ich autorka zachęcała uczestników do wprowadzenia myślenia wizualnego do biznesu. Powyżej zobaczyć można ilustrowaną notatkę z wystąpienia naszego eksperta.