Ekspercka wiedza na www.aterima.hr

aktualności

Rekrutujesz do pracy lub jesteś rekrutowany? Wejdź na nową stronę internetową ATERIMA HR! Znajdziesz tam m.in. wiele praktycznych porad dotyczących rekrutacji i selekcji.

Eksperci ATERIMA HR chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Dlatego na www.aterima.hr znajdziecie bazę fachowej wiedzy – zbiór artykułów z dziedziny HR publikowanych w mediach specjalistycznych i branżowych. Ich autorem jest dr Anna Dolot – Ekspert HR z wieloletnim doświadczeniem, który dzieli się także wnioskami z autorskich badań. 

Ze strony dowiedzieć można się także więcej o ATERIMA HR – agencji z Krakowa, która złożone projekty rekrutacyjne realizuje w całej Polsce. Zachęcamy do poznania jej pracowników i sprawdzenia, jak wygląda współpraca z agencją oraz z jakich metod i narzędzi rekrutacyjnych korzysta.

ATERIMA HR poszukuje ludzi z głową! Jej konsultanci traktują CV bardziej jako wstęp do rozmowy niż ostateczne podsumowanie osiągnięć. Analizują to, co kryje się między rzędami liter, znajdują osobowość i kompetencje. Daj się znaleźć i sprawdź na www.aterima.hr aktualne oferty pracy.

Stronę wygodnie przegląda się nie tylko na komputerach, ale także w wersji mobilnej: na tabletach i smartfonach.