Grupa ATERIMA na Absolvent Talent Days!

aktualności

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracy w Grupie ATERIMA? A może interesuje Cię jedna z naszych ofert pracy? Odwiedź nas podczas krakowskiej edycji Absolvent Talent Days!

Już po raz kolejny Grupa ATERIMA będzie obecna na największych targach pracy i praktyk w Polsce – Absolvent Talent Days! Nasi przedstawiciele chętnie opowiedzą o możliwościach rozwoju w naszej firmie oraz przedstawią wyczesane oferty pracy, staży i praktyk.

Zapraszamy na nasze stoisko już 19 października (czwartek) od godziny 10:00 do 17:00 w ICE Kraków Congress Centre

Wszyscy, którzy odwiedzą Grupę ATERIMA będą mieli okazję: 

  • porozmawiać oko w oko z ekspertami branży HR,
  • rozwiązać nasz autorski test, który podpowie, w jakich branżach masz największe szanse na sukces zawodowy,
  • skonsultować i udoskonalić z nami swoje CV,
  • poznać nasze łebskie oferty pracy, staży i praktyk,
  • dowiedzieć się, jak znaleźć pracę z głową i rozwijać się na rynku pracy.

Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w panelu eksperckim o godzinie 15:00, na którym swoją wiedzą podzieli się między innymi nasz ekspert, Dyrektor ds. Personalnych w Grupie ATERIMA, Agnieszka Pala.

Agnieszka Pala – entuzjasta zmian, wyzwań i potencjału ludzi. Praktyk HR, z wykształcenia psycholog biznesu, specjalizujący się w rekrutacji i selekcji pracowników, budowaniu angażowaniu pracowników i rozwoju ich mocnych stron. Posiada doświadczenie pracy w wewnętrznych działach HR jako konsultant i HR Manager oraz trener i coach biznesu.  Od 2005 roku współpracuje z licznymi firmami, szczególnie w branży rekrutacyjnej, produkcyjnej, informatycznej, medycznej  i farmaceutycznej. Od grudnia 2016 roku Dyrektor ds. Personalnych w Grupie ATERIMA. Wykładowca w obszarze psychologii biznesu i ZZL na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Wyższej Szkole Bankowości w Krakowie. Współpracuje z wykładowcami z uczelni w USA w zakresie motywacji i budowania zaangażowania. W wolnym czasie jako wolontariusz, wpiera młodych sportowców oraz fundacje wspomagające osoby borykające się z problemami zdrowotnymi.

Do tej pory na targach Absolvent Talent Days pracę lub praktyki znalazło ok. 10 000 osób. Wstęp na targi jest bezpłatny, należy jednak wcześniej pobrać darmowy bilet, który dostępny jest tutaj.

Chcesz być na bieżąco? Zachęcamy do śledzenia profilu Grupy ATERIMA na Facebooku.

Do zobaczenia! 🙂