Grupa ATERIMA na Gali Partnerów AIESEC

aktualności

Nasza firma już po raz piąty jako partner strategiczny wzięła udział w Gali Partnerów AIESEC – największej studenckiej organizacji na świecie. W jej trakcie otrzymaliśmy nagrodę za wkład w organizację Dni Kariery 2017.

Gala Partnerów AIESEC Polska jest dorocznym wydarzeniem, które ma na celu podziękowanie partnerom organizacji za długofalową współpracę, wspieranie jej przedsięwzięć i pomoc w realizacji planów. W imieniu naszej firmy na spotkaniu wystąpiła dr Anna Dolot – nasz Ekspert HR, która zaprezentowała m.in. część wyników raportu „Preferencje pracowników wobec pracodawców”, dotyczących wizerunku polskiego szefa.

Jako partner strategiczny podczas gali mieliśmy także przyjemność odebrać nagrodę za wsparcie organizacji Dni Kariery 2017, czyli największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów.

AIESEC to międzynarodowa organizacja zrzeszająca studentów, która po ponad 65 latach działalności jest obecna w 122 krajach. Jej głównym celem jest rozwijanie w młodych ludziach umiejętności liderskich przez zdobywanie praktycznego doświadczenia w wymianach międzynarodowych oraz wielu projektach wspierających ich realizację.

Więcej informacji na temat krakowskiego oddziału AIESEC znaleźć można na stronie www.aiesec.pl/krakow.