Grupa ATERIMA po raz szósty na Gali Partnerów AIESEC

aktualności

Gala Partnerów AIESEC Kraków to coroczne wydarzenie organizowane w celu podziękowania partnerom stowarzyszenia za długofalową współpracę. Grupa ATERIMA jako partner strategiczny AIESEC Kraków wzięła udział w gali już po raz szósty.

AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach. AIESEC Kraków jest jednym z największych oddziałów w Polsce. W chwili obecnej jego członkami jest ponad 100 młodych osób, chcących się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, m.in. poprzez realizację projektów i udział w wymianach międzynarodowych.

W tym roku na Gali Partnerów wystąpił Ekspert HR Grupy ATERIMA – dr Anna Dolot, która zaprezentowała wyniki swoich autorskich badań zawartych w raporcie „Zawodowy alfabet pokolenia Z”. Pokolenie Z to pracownicy urodzeni po 1990 roku. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj

Podczas wydarzenia otrzymaliśmy również nagrodę za zaangażowanie w organizację tegorocznych Dni Kariery, czyli największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce.

Więcej informacji na temat działalności AIESEC Kraków znaleźć można na stronie www.aiesec.pl/krakow.