WE WISH YOU GOOD WORK - GRUPA ATERIMA

Grupa ATERIMA w biegu – czyli Kraków Business Run 2015

Wczoraj na krakowskim Rynku Głównym wystartowała czwarta edycja biegu charytatywnego Kraków Business Run. Pomimo niesprzyjającej aury team Grupy ATERIMA dał z siebie wszystko i pokonał 499 drużyn. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Pięcioosobowy zespół „We wish you good run” reprezentujący Grupę ATERIMA składał się z pracowników różnych działów. W ramach biegu sztafetowego każdy z nich miał za zadanie pokonać 3,8-kilometrowy dystans wokół krakowskich plant. Nasz team zakończył bieg z czasem 1 godziny 37 minut i w końcowej klasyfikacji wyprzedził aż 65% wszystkich drużyn!  

Serdecznie gratulujemy naszym pracownikom i pamiętamy równocześnie, że to nie wynik był najważniejszym celem wczorajszego wydarzenia. Była nim, tak jak w poprzednich latach zbiórka pieniędzy na protezy dla podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. W krakowskiej i zarazem największej edycji uczestnicy biegli dla trzydziestoletniego Piotra Kęski z Krakowa, który stracił nogę w wypadku. 

Poza Krakowem biegacze wystartowali również w Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Warszawie i we Wrocławiu. 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć tutaj: www.krakowbusinessrun.pl 

Anna Zdrojewska-Madura Starszy Specjalista ds. PR i CSR

< wstecz