Odwiedź nas na Dniach Kariery!

aktualności

Wszystkich studentów i absolwentów zapraszamy na Dni Kariery Kraków, które odbędą się już 15 marca. W myśl hasła „pracuj z głową” szykujemy dla Was wyczesane oferty pracy, bogaty program i mnóstwo atrakcji. Sprawdźcie, dlaczego warto odwiedzić nasze stanowisko!

Dni Kariery to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska. Odbywają się już od ponad 20 lat. W tym roku Grupa ATERIMA jest partnerem strategicznym wydarzenia

Odwiedzających zapraszamy na nasze stanowisko, na którym dowiecie się wszystkiego na temat pracy w Grupie ATERIMA, zgarniecie oryginalne gadżety i będziecie mogli wziąć udział w konsultacjach z Ekspertami, którzy podpowiedzą Wam, jak znaleźć dobrą pracę i z głową rozwijać karierę zawodową. Kto i na jaki temat będzie doradzał – sprawdzić możecie poniżej. Ilość miejsc na konsultacje jest ograniczona, dlatego aby je sobie zapewnić zachęcamy do wcześniejszych zapisów pod adresem: hr@grupaaterima.pl.

Czekamy na Was 15 marca (środa) od 9:00 do 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, przy ul. Rakowickiej 27. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji – tutaj

SPRAWDŹ ROZKŁAD KONSULTACJI 

9:45-16:00 Jak i gdzie szukać pracy, czyli na co zwrócić uwagę tworząc swoje CV i rozmawiając z rekruterem – Joanna Bubeła, ATERIMA HR

10:00-14:30 Praca z pasją, czyli w jakich zadaniach sprawdzisz się najlepiej? – dr Anna Dolot, ATERIMA HR

11:00-13:00 Dodaj sobie odwagi, czyli jak radzić sobie ze stresem? – Iwona Przybyło, Akademia Opiekunów 

12:00-14:30 Inteligencja emocjonalna – jaki jest mój poziom? – Anna Wiewióra, Agencja Zatrudnienia ATERIMA

12:30-13:30 Prawo na miękko, czyli porady z zakresu prawa pracy – Piotr Stolarczyk, Grupa ATERIMA 

13:00-14:30 Atrakcyjny wizerunek na portalach społecznościowych – szukaj wymarzonej pracy na FB, LinkedIn, Instagram! – Celina Adamek, Grupa ATERIMA

14:00-15:30 Wyczesane CV – jak je przygotować, by przykuć wzrok rekrutera? – Agnieszka Meder, Grupa ATERIMA 

 

POZNAJ EKSPERTÓW

  • dr Anna Dolot – od 11 lat związana z branżą HR jako trener umiejętności interpersonalnych i doradca, doktor na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.  Od 2014 roku Ekspert HR w ATERIMA HR. Autorka licznych artykułów i badań, bierze czynny udział w konferencjach biznesowych i naukowych.

  • Joanna Bubeła – od 2008 roku specjalizuje się w procesach rekrutacyjnych na specjalistyczne stanowiska, wcześniej związana z firmą „Straight – doradztwo personalne” oraz „Sedlak&Sedlak”. Od 2014 roku związana ATERIMA HR, obecnie kieruje działem rekrutacji specjalistycznych.

  • Iwona Przybyło – ekspert Akademii Opiekunów, magister pielęgniarstwa – absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii, terapeuta zajęciowy. Certyfikowany trener i coach.

  • Piotr Stolarczyk – radca prawny, wybitny specjalista od nietypowych i trudnych zagadnień prawa pracy. Od 2016 roku związany z Grupą ATERIMA, wcześniej współpracował z kancelariami prawnymi, gdzie początkowo jako aplikant, a później jako radca prawny obsługiwał wielu klientów w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  • Celina Adamek –  od czasu studiów (UJ i FAU w Norymberdze) zawodowo związana z komunikacją i PRem, od 2011 r. w szeregach Grupa Aterima. Miesiąc temu wraz z zespołem odebrała nagrodę specjalną jury EB Kreator za całokształt działań wizerunkowych z zakresu employer brandingu dla Aterima MED i całej branży agencji zatrudnienia.

  • Anna Wiewióra – z wykształcenia psycholog, zawodowo łączy pasje związaną z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych i zamiłowaniem od psychologii klinicznej.

  • Agnieszka Meder – od 2016 roku Dyrektor Kreatywny w Grupie ATERIMA, wcześniej Creative Group Head i Senior Art Director. Doświadczenie zdobywała w agencjach reklamowych takich jak S4, Heads Advertising czy TBWA. Na co dzień istny wulkan energii, zawodowo mistrz w swoim fachu.

 

Więcej informacji o Dniach Kariery znaleźć można na: www.dnikariery.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku. Do zobaczenia!