WE WISH YOU GOOD WORK - GRUPA ATERIMA

„Rób karierę zawodowo!” Start kampanii wizerunkowej zawodu rekrutera

Polskie Forum HR wraz z ATERIMA i ośmioma innymi firmami rekrutacyjnymi przygotowało kampanię, której celem jest obalenie mitów związanych z zawodem rekrutera. Organizatorom zależy na pokazaniu realnych zadań i kompetencji związanych z tą branżą. 

Branża rekrutacyjna to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów w Polsce! Dlatego w ramach kampanii „Rób karierę zawodowo” zachęcamy kandydatów do zapoznania się ze specyfiką i aplikowania do pracy na stanowisku rekrutera. Szczególnie zapraszamy osoby, które posiadają doświadczenie w sprzedaży, ale szukają ciekawych perspektyw rozwoju.

W projekcie „Rób karierę zawodowo!” podkreślamy bowiem fakt, że w codziennej pracy rekrutera niezbędne są umiejętności sprzedażowe. Osoba pracująca w tym zawodzie łączy dwie perspektywy – klienta, którego pozyskuje, kontaktuje się z nim, bada jego potrzeby oraz kandydata, z którym buduje relacje, sprawdza, jakie ma kwalifikacje, a także przekonuje do podjęcia pracy we właściwym dla niego miejscu. 

Zapraszamy na oficjalną stronę kampanii, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat pracy w zawodzie rekrutera: www.robkariere.pl

 

Anna Zdrojewska-Madura Starszy Specjalista ds. PR i CSR

< wstecz