Ulepszenia w ATERIMA według sugestii pracowników

aktualności

Zależało nam, by poznać zdanie pracowników na temat pracy w Polsce z ATERIMA. Dlatego poprosiliśmy ich o udział w badaniu satysfakcji. Wyniki bardzo nas ucieszyły i równocześnie podpowiedziały, co możemy ulepszyć, by współpraca była jeszcze lepsza. Sprawdźcie nowości!

Zależało nam, by poznać zdanie pracowników na temat pracy w Polsce z ATERIMA. Dlatego poprosiliśmy ich o udział w badaniu satysfakcji. Wyniki bardzo nas ucieszyły i równocześnie podpowiedziały, co  możemy zmienić, by współpraca była jeszcze lepsza. Sprawdźcie nowości! 

W ankiecie na temat współpracy pytaliśmy m.in. o jakość kontaktu z Konsultantami ATERIMA, ale także o warunki pracy. Dziękujemy za wszystkie opinie – każda z nich jest dla nas bardzo ważna. 

W naszej firmie na pierwszym planie stawiamy troskę o pracownika, dlatego szczególnie cieszą nas wysokie oceny dotyczące relacji z nami! Aż 95% uczestników ankiety oceniło Konsultantów ATERIMA jako kompetentnych, a 96% jako pomocnych w rozwiązywaniu ewentualnych problemów w pracy.  

Odpowiedzi uczestników ankiety pokazały nam, co możemy zrobić dla naszych pracowników, aby współpraca z nami była jeszcze lepsza. Dlatego wprowadzamy kilka zmian i nowości w Agencji Zatrudnienia ATERIMA:

  • 86% poleciłoby innym pracę z nami – dlatego wprowadziliśmy program poleceń pracowników, którym otrzymać można premię: praca.aterima.pl/polecenia
  • 64,5% oczekuje dostępności Konsultantów od godz. 8:00 – z tego powodu zmieniamy godziny naszej pracy i dostępności na: 8:00-17:00
  • ponad 50% wybiera dostarczanie pasków wynagrodzenia e-mailem – dlatego wprowadzimy taką formę jako standard dla wszystkich naszych klientów

Więcej wyników z badania satysfakcji znaleźć można w poniższym filmie. Zapraszamy do oglądania: 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, którzy poświęcili czas na udział w badaniu. Cieszymy się, że doceniacie naszą współpracę i mamy nadzieję, że podobają Wam się wprowadzone przez nas zmiany i ulepszenia.