To był rok z głową, czyli 365 dni w Grupie ATERIMA

aktualności

Co działo się przez ostatnie 12 miesięcy w Grupie ATERIMA? Naprawdę sporo, ale nie straciliśmy głowy. Sprawdźcie nasze liczbowe podsumowanie roku 2019!

Mamy głowę do rekrutacji – w ciągu ubiegłego roku na portalach ogłoszeniowych opublikowaliśmy aż 243 oferty pracy w Grupie ATERIMA! Wszystkie aktualne oferty można znaleźć na stronie www.praca.grupaaterima.pl

Nasz znany i lubiany wewnętrzny biuletyn firmowy „Nagłówki” w roku 2019 doczekał się 200 numeru! 

89% pracowników Grupy ATERIMA świetnie bawiło się na naszym corocznym firmowym zjeździe, który w sierpniu odbył się w Zakopanem. 

Lubimy świętować! A w ciągu ostatnich 365 dni mieliśmy okazję do świętowania aż 58 awansów pracowników Grupy ATERIMA! Gratulujemy!

W ubiegłym roku pracownicy Grupy ATERIMA spędzili 52 godziny na bezpłatnych zajęciach z języka niemieckiego z lektorem. 

W roku 2019 nasze grono powiększyło się o 27 nowych osób. Siła w GRUPIE! 😉

Podczas naszego corocznego Christmas Party postanowiliśmy się przenieść do lat 20. XX wieku i poczuć się jak na planie filmu Wielki Gatsby. Czy nam się to udało? Zdecydowanie tak!

12 marca po raz kolejny można było odwiedzić nasze stoisko podczas targów pracy JOBICON w Krakowie. 

Lubimy ludzi i lubimy wspólnie robić coś dobrego. Dlatego po raz kolejny zaangażowaliśmy się w zbiórkę na rzecz Szlachetnej Paczki. Dzięki cichym aukcjom udało nam się wspólnie zebrać ponad 9 tysięcy złotych! Więcej o naszej akcji przeczytacie TUTAJ

W Grupie ATERIMA znamy się na pracy, dlatego chętnie przyjmujemy także stażystów, którzy często zostają z nami na dłużej. W roku 2019 mieliśmy przyjemność powitać w naszym krakowskim biurze 9 młodych osób, które zdobywały u nas doświadczenie i szlifowało swoje umiejętności. 

Już po raz 8 nasza drużyna „Więcej w głowie niż w nogach” wzięła udział w Kraków Business Run! Nasz team składał się z pracowników różnych działów firmy, którzy jednak mieli wspólną cechę – serce do walki!

Sport to zdrowie, więc ponownie aktywnie braliśmy udział w rywalizacjach sportowych „Rusz nie tylko głową!” w aplikacji Endomondo. Efekt? Przez cztery miesiące zabawy wspólnie pokonaliśmy ponad 7 tysięcy kilometrów (to jak z Krakowa do Pekinu! Sprawdziliśmy!

Pracownicy Grupy ATERIMA wzięli udział w cyklu 3 warsztatów dla przyszłych liderów „Zarządzanie ludźmi”. Szkolenia były prowadzone przez naszego Eksperta HR, dr Annę Dolot. 

Nie wszystko da się jednak policzyć lub podsumować liczbami. Ubiegły rok to także niezliczona liczba rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, inspirujące szkolenia, godziny spędzone podczas naszego wolontariatu pracowniczego „Pamiętaj o mnie, gdy ja o sobie zapomnę” oraz program profilaktyki zdrowotnej w naszym biurze, który regularnie prowadzimy.

Rok 2020 będzie jeszcze lepszy – dajemy głowę, że tak będzie! 😉