Dobra atmosfera sprzyja nam w pracy

atmosfera

Ile z tego, co lubisz, cenisz i czego oczekujesz,
znajduje się właśnie u nas?

Nasze biuro wybraliśmy z głową

Cenisz komfort?

Mamy fajne biura w budynku klasy A w centrum biznesowym Bonarka4Business.

Chcesz pracować na nowoczesnym sprzęcie?

Korzystamy z najnowszego oprogramowania i sprzętu: Microsoft Office 365, Windows 10, ActiveCollab, HRlink, Enova, telefonów marki iPhone i Samsung oraz komputerów i laptopów marki Lenovo.

Lubisz mieć wszystko pod ręką?

Zakupy, kino, fitness, poczta, urzędy, przedszkole
i centrum medyczne – wszystko mamy na miejscu. Biurowce wcale nie muszą oznaczać Mordoru. Nasza lokalizacja jest tego przykładem.

Wykańczają Cię dojazdy?

Droga do naszego biura jest prosta, a miejsc parkingowych jest zawsze pod dostatkiem. Autem, rowerem, komunikacją miejską, a już wkrótce również Szybką Koleją Aglomeracyjną – wszystkim dojedziesz prędko i wygodnie.

Kawa?

Specjalnie sprowadzana z Włoch kawa z najlepszego ekspresu Jura czeka na Ciebie.

Lunch?

W centrum handlowym Bonarka masz do wyboru ponad 20 punktów gastronomicznych ze zniżkami dla naszych pracowników, a w tym także takie, które oferują zdrowe jedzenie i szeroki wybór świeżych warzyw oraz świeżo wyciskanych soków.

Jesteś rodzicem?

Przedszkole znajduje się w sąsiednim budynku!

Nie jesteś z Krakowa?

Możesz pracować również w naszych biurach regionalnych w np. Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy i Żorach.

Lubisz czytać?

Nasza biblioteka firmowa zaskoczy Cię swoją ofertą.

Zależy Ci na byciu eko?

Nasze biura mają ściany z roślin, a przestrzenie są wolne od smogu. Wodę filtrujemy, bo nie zamawiamy napojów w plastikowych butelkach. Nie używamy plastikowych kubków, słomek oraz sztućców.

Głowa to nasz znak specjalny

W Grupie ATERIMA głód wiedzy da się wyczuć w powietrzu. Wiemy, że setki godzin szkoleń dla pracowników rocznie to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego. My jednak szkolimy się z głową: odpowiadamy szybko na pojawiające się potrzeby, sięgając po przyjemne i efektywne formy nauki jak np. lunch&learn.

A gdy głowa chce odpocząć…

Lubimy spotykać się także poza biurem.

Gramy w squasha i piłkę nożną. Spędzamy miło czas podczas imprez wigilijnych i corocznych zjazdów firmowych poza miastem. Zdarza nam się wyskoczyć wspólnie po pracy na Bagry.

Dzięki temu poznajemy się jeszcze lepiej, wzmacniamy wzajemne zaufanie i poczucie odpowiedzialności za cały zespół.